מנהל
יוסי אוחנה
טל:08-6901646
פקס:08-6901645

המרכז הקהילתי תורני המופעל ע"י רשת המתנ"סים רמלה, נותן ללקוחותיו מכוון רחב של שירותים חברתיים קהילתיים, ובהם חוגי העשרה לכל הגילאים, מערכי החוגים המוצעים היום לקהילה הינם מגוונים ומקיפים מאוד. המתנ"ס התורני, רואה חשיבות עצומה בהקמת מערך חוגים עשיר, מגוון, רב גילאי, כזה הנותן מענה לכל קשת האוכלוסייה הנמצאת תחת תחום אחריותינו.

המטרה העומדת בפנינו היא קודם כל הילד. הרעיון הוא למלא את שעות הפנאי של הילד באיכות לצד חוויה. חוגים נועדו להעשיר את שעות הפנאי של הילדים והמבוגרים. הם נותנים ביטוי לכישרונות חבויים או למימוש חלומות. ע"כ בבחירת סוג החוג, נחשוב על משהו חוויתי שימלא את עולמו של הילד בתחושה חיובית של סיפוק ועשייה.

בנוסף המרכז שם לו למטרה להעשיר את תרבות הפנאי של התושבים באירועים שונים: הצגות, לונה פארק נייד, קרקס חיות, סרטים לנשים, סרטים לילדים, קייטנות קיץ וחוגים, טיולים אתרגים, סדנאות, פעילויות, אורח חיים בריא, פעילות סביב חגי ישראל ועוד כהנה וכהנה כולן בדרך התורה והיראה.

האירועים הקהילתיים סביב חגי ומועדי ישראל וסביב חופשת הקיץ ו"בין הזמנים", המתקיימים במתנ"ס התורני, מביאים קהל משתתפים רב. באירועים אלו במהלך שנת תשע"ה ביקרו במרכז למעלה מ-10,000 תושבים. 

המרכז התורני שלכם ובשבליכם הנכם מוזמנים להיות חלק פעיל ושותף בהוויה ופעילויות הרבות במרכז.

נשמח לראותכם

לדף הפייסבוק לחץ כאן